Pozrite si IONIQ 5 a TUCSON vo filme Spider-Man: Bez domova.

Už je takmer tu: premiéra filmu Spider-Man: Bez domova. A Hyundai je hrdý na to, že účinkuje v tomto filme. Premiéru bude mať v decembri v európskych kinách, sledujte ďalej!

O filme.

Po prvý raz vo filmovej histórii postavy Spider-Man je odhalená identita priateľského hrdinu zo susedstva. Tým dochádza ku konfliktu superhrdinských schopností s jeho normálnym životom a ohrozeniu osôb, na ktorých mu najviac záleží. Keď požiada o pomoc Doktora Strangea, aby obnovil jeho tajomstvo, kúzlo vytrhne dieru do ich sveta a oslobodí tých najmocnejších zloduchov, ktorí kedy bojovali so Spider-Manom ​​v akomkoľvek vesmíre. Teraz bude musieť Peter zdolať svoju dosiaľ najväčšiu výzvu, ktorá nielen navždy zmení jeho vlastnú budúcnosť, ale aj budúcnosť Multivesmíru.

Hyundai a Spider-Man – spojenie výnimočných.

Toto partnerstvo umožní väčšiemu počtu zákazníkov na celom svete zoznámiť sa s našou víziou mobility budúcnosti koncentrovanej na človeka, založenej na inovatívnych vozidlách a technológiách – ako prelomový IONIQ 5 a TUCSON Hybrid.

A rovnako ako Peter Parker je závislý od najmodernejších nanotechnológií, zákazníci Hyundai hľadajú inovatívne automobilové technológie, ktoré nám všetkým umožňujú robiť výnimočné veci. Je jedno, či dôjdete ďalej a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým s našimi elektrifikovanými pohonmi – alebo jazdíte bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým s našimi najmodernejšími asistenčnými systémami.

Hyundai IONIQ 5 a TUCSON a Spider-Man™: obrázok Bez domova.
Hyundai IONIQ 5 parkujúci pred panorámou New Yorku vo filme Spider-Man™: Bez domova.

IONIQ 5 x Spider-Man: Bez domova.

Fascinujúci dizajn, ultrarýchle nabíjanie a udivujúca škála inteligentných technológií vás posunú ďalej.

Hyundai TUCSON zaparkovaný na ulici v New Yorku vo filme Spider-Man™: Bez domova.

TUCSON x Spider-Man: Bez domova.

Do lepšej budúcnosti s progresívnym dizajnom a najširším portfóliom elektrifikovaných pohonov v segmente kompaktných SUV.

  1. Hyundai TUCSON Hybrid