Buďte pripravený.

Predstavte si toto: Pozrite sa na úplne prvý ikonický model automobilky Hyundai, model PONY z roku 1975, a spojte 45-ročné dizajnérske dedičstvo s futuristickým štýlom a vzrušujúcimi technologickými vymoženosťami dneška. A aby toho nebolo málo, nabite túto novú ikonu a zažite vzrušenie z plne elektrickej jazdy.

Prejdite na tlačovú správu a fotogalériu modelu IONIQ 5 tu:

Už čoskoro.

Ak sa už neviete dočkať, kedy bude úplne nový IONIQ 5 dostupný aj na slovensku a prajete si ostať informovaný o novinkách, zaregistrujte sa do nášho newslettera.


Údaje označené * sú povinné

Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov
 1. The battery technology in the IONIQ 5 charges ultra-fast and performs consistently at a high level.

  Vyskúšajte technológiu 800V.

  IONIQ 5 je jedným z prvých produkčných vozidiel s 800V batériovým systémom. Nabíja sa ultrarýchlo, pracuje konzistentne na vysokej úrovni a je optimalizovaný na hmotnosť a priestor.

 2. Vehicle-to-load (V2L) on the IONIQ 5.

  Nabite svoj e-bicykel pomocou Vehicle to Load.

  IONIQ 5 je dodávaný s technológiou V2L (Vehicle-to-Load). Vďaka 220V zástrčke vo vnútri vozidla môžete napájať akékoľvek zariadenie alebo nabíjať elektrické batériové spotrebiče až do 3,6 kW.

 3. Stylized LED headlight design of the IONIQ 5.

  Zanechajte dojem s ikonickým dizajnom.

  IONIQ 5 spája vzhľad vôbec prvého ikonického modelu Hyundai, modelu PONY z roku 1975 a 45 rokov dizajnérskeho dedičstva značky, s neo-retro dizajnovými prvkami, čo posúva čistý dizajnový jazyk spoločnosti Hyundai.

Dizajn

Z tmy do svetla vďaka 256 pixelom.

IONIQ 5 ponúka 256 dôvodov, aby ste už nikdy nemali obavy z tmy. Zažite dokonalý jas a jedinečný štýl s LED pixelovými svetlometmi IONIQ 5, inšpirovanými konceptom Hyundai 45.

The IONIQ design features unique headlights with 256 powerful LEDs.

Nabíjanie

Z 10% na 80% za 18 minút.

Ak chcete vyraziť na cestu, musíte byť rýchlo pripravený. Vďaka pokrokovej technológii nabíjania je možné batériu modelu IONIQ 5 nabiť z 10% na 80% iba za 18 minút.

With its E-GMP platform the IONIQ 5 charges from 10 to 80% in just 18 minutes.

Zrýchlenie

Z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy.

Nový IONIQ 5, ktorý vám rozbúcha srdce v priebehu niekoľkých sekúnd, poskytuje svižnosť pokrokovej technológie elektrického pohonného ústrojenstva. A vďaka tomu je schopný pohodlne zrýchliť z 0 na 100 km / h za 5,3 sekundy.

The IONIQ 5 has an incredible acceleration going in 5.3 seconds from 0 to 100 km/h.

Priestrannosť

Vnútorný priestor až 3 000 milimetrov.

Futuristický nielen v čase, ale aj v priestore: Nový IONIQ 5 ponúka veľa miesta vpredu aj vzadu. 3 000 milimetrov priestoru – vďaka úplne novej EV platforme E-GMP.


 

Interiér

Po výkone dobitie pri 90°.

IONIQ 5 nie je jediný, ktorý potrebuje rýchle dobitie raz za čas. Preto IONIQ 5 ponúka prémiové pohodlie s dvomi úplne sklopnými pohodlnými sedadlami vpredu. Stlačením tlačidla sa teda môžete zložiť na osviežujúcu pauzu na dobite medzi silnými zážitkami.

Udržateľnosť

IONIQ 5 bol navrhnutý s ohľadom na udržateľnosť.

Napríklad časti ako jeho koberce a ozdobné materiály obsahujú suroviny extrahované z cukrovej trstiny. Pri výrobe našich látkových sedačiek sa navyše používa plastová priadza z materiálu BIO-PET. Naše kožené sedačky sú vyrobené z ekologickej procesnej kože, ktorá namiesto živočíšnych produktov používa ľanový olej.

Ťahanie

Využite skutočnú možnosť ťahať príves elektromobilom.

Sťahujete nábytok? Alebo potrebujete previezť niečo ťažké? Žiaden problém. Vďaka schopnosti ťahať príves s hmotnosťou až 1600 kg a krútiacemu momentu 605 Nm vo verzii s pohonom všetkých kolies vám model IONIQ 5 poskytne to, čo potrebujete na efektívne odtiahnutie. IONIQ 5 zaistí vám aj vášmu nákladu, aby ste sa dostali bezpečne tam, kam potrebujete.

Už čoskoro.

Ak sa už neviete dočkať, kedy bude úplne nový IONIQ 5 dostupný aj na slovensku a prajete si ostať informovaný o novinkách, zaregistrujte sa do nášho newslettera.

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.